KALİTE VE GÜVEN BURADA
ÇINAR ASANSÖR
VANDA GÜVENİN ADRESİ
Çınar Asansör

Biz Kimiz:

İmalat ve montajını yaptığımız asansörlerin projelendirilmesi EN81-1/2 uygun olarak firmamız bünyesinde deneyimli uzman mühendislerimiz teknik personelimiz tarafından ve teknik hesapları standartlarına uygun olarak bilgisayar ortamnda yapılır.ÇINAR ASANSÖR olarak 2009 yılından bu güne kadar başta Van olmak üzere Türkiye'nin çeşitli bölgesinde imalatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz asansörlerde kullanılan malzemelerin tamamı TSE,TSEK ve CE kalite belgelidir. Firmamız 2009 yılı itibari ile faaliyetlerine başlamış olup asansörlerde can güvenliğini ön planda tutarak kaliteli ve çağdaş hizmet prensibimiz ile siz sayın çözüm ortaklarımıza en iyi hizmeti vermekten gurur duymaktadır. Günümüz teknolojisini takip ederek ve sektörümüzün sayılı lider firmalarından biri olarak kaliteli ve dürüst çalışma politikamızdan ödün vermeden sizlere daha iyi çalışma çözümleri sunmaktadır. Teknik personelimizin konusunda sertifikalı ve en az 10 yıl tecrübeli ustalarımız ve son kontrol ekipleri ile her konuda olduğu gibi işçilik kalitesine de çok önem vermektedir.

VİZYONUMUZ:

ÇINAR ASANSÖR  isminin kaliteli hizmet anlayışı ile bütünleşmesini sağlayarak, Türkiye’de güvenilir, dinamik, lider bir firma ve aranan bir marka olmaktır.

 MİSYONUMUZ:

Gelişen teknolojiyi takip ederek, müşterilerimizin güven ve memnuniyetlerini ön planda tutarak, topluma karşı yükümlülüklerini yerine getirerek ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ:

-- Sürekli gelişme bilincinde olmak,

-- Üst kademenin belirlediği hedefler doğrultusunda ilerlemek,

-- Personelin eğitim düzeyini yükseltmek,

-- Daha verimli ve uygun çalışma ortamını sağlamak,

-- Üretim miktar ve kalite düzeyini sürekli yükselterek pazardaki rekabet gücümüzü artırmaktır Saygılarımızla...